Наші послуги

Офіційне працевлаштування за кордоном

Наша агенція надає можливість легального працевлаштування тільки у перевірених роботодавців. Ми співпрацюємо з такими відомими компаніями як LPP, Graal, Sokolow, Scania, Morpol, Stone Master, Oknoplast та ін.

Безкоштовна консультація по підбору вакансій

Ми допоможемо Вам підібрати одну з декількох актуальних вакансій, яка максимально буде підходити Вашим професійним навичкам та побажанням.

Підготовка повного пакету документів для отримання робочої візи

Звернувшись до нас Ви отримаєте консультації з питань отримання робочої візи. Ми пропонуємо виготовлення повного пакету документів для отримання візи у найкоротші терміни та за низькою ціною. Також Ви можете дізнатись актуальну інформацію щодо отримання легальної роботи за кордоном, маючи лише біометричний паспорт без робочої візи.

Супровід протягом усього часу перебування за кордоном

Закріплення за кожним клієнтом менеджера-рекрутера. Організація приїзду. Зустріч на місці, поселення та оформлення у супроводі україно- чи російськомовного координатора.

Оформлення медичного страхування

Ми співпрацюємо зі страховими компаніямиякі входять до списку страхових компаній, поліси яких відповідають усім вимогам польського консульства. Даний поліс необхідно мати для отримання робочої візи та під час перетину кордону.

Close

Введіть номер телефону
і ми Вам зателефонуємо через кілька хвилин

Дякуємо! Наш менеджер з Вами зв'яжеться

кілька

Ми не встигли? Вибачте, ми обов'язково
вам передзвонимо найближчим часом!

Messenger

Viber

WhatsApp

Telegram

info@bisar.com.ua

Передзвонити мені

Contact

Зв'язатись
з Bisar

Back call
Callback Viber Telephone Skype Support Tech Support Facebook
Close